Firmamız, Protek Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmetleri Limited Şirketi ünvanı ile kurulmuş olup, kuruluş yapısında iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri alanlarında 10 yıllık deneyime sahip kurucu ortakları ile sektördeki yerini almıştır.

Protek OSGB’nin temel amaçları, İş Sağlığı ve Güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkartıp yaşam tarzı haline getirmek ve çalıştığı firmalarla çözüm ortağı olabilmektir. Mükemmeliyetçilik ilkesi ile hizmet verdiği firmalarda proaktif yaklaşım sergileyerek olası iş kazası ve meslek hastalıklarının önüne geçmek ve güven içinde huzur dolu çalışma ortamı yaratmak Protek OSGB’nin en büyük hedefleridir.

Protek OSGB şu ana kadar 250’ den fazla şirkete ve yaklaşık olarak 2.500 çalışana deneyimli kadrosuyla İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet vermiştir. Bu sayı her geçen gün hızla artmakta olup, bu hızlı artışın ana nedeni olarak mutlu müşteri referanslarımızdır. Çözüm ortağı olduğumuz şirketlerin çalışmalarımızı takdir ederek, bizi başka şirketlere önermeleri en büyük gurur kaynağımızdır.


 
 

Hizmet verdiği firmalarda çalışma hayatını göre en üst düzeye getirmek için; çevreye duyarlı, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak, iş yerlerinde her türlü kaza ve yaralanmaları önlemek, tüm meslek hastalıklarını ve kazaları en aza indirmek amaçları çerçevesinde yaptığımız işin sorumluğunu alarak insanlığın en temel hakkı olan “Yaşam Hakkı” için çalışan uzman personel kadrosuyla, müşterilerinin tercih etmeye devam edeceği kurumsal anlayışımızı geliştirerek sürdürmektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda sektörün ilkleri arasında yer alıp, bunun sürekliliğini sağlayarak güven ve saygınlığı temsil eden kurumsal bir yapı olabilmek.


Dürüstlük, Güvenilirlik, Müşteri Memnuniyeti, Takım Çalışması, Uzmanlık, Sorumluluk Bilinci, Yenilikçilik, Sürekli Gelişim…